Kerkoj femer shqiptare ne gjermani. Lidhje,Takime

www.maxroam.com

Kerkoj femer shqiptare ne gjermani

Shqiptaret ne shqiperi i ngjajne njeriut te vdekur,ata jane si nje xhenaze,jane te vdekur,sepse te mos kesh krenari,fe,identitete,ndjenja kombetare te trasheguara nga te paret tane,dinjitete,atehere je i vdekur Jeton kot se koti. Deshioj te lidhem me nje person, vetem per qellime serioze. Jetoj prej 20 vitesh në Gjermani dhe kërkoj të njihem me një femër të mirë dhe me edukatë. Po ku ka me kafshe se meshkujt shqiptare kudo qe ndodhen. Përshëndetje, jam Ela 34 vjece, jetoj ne Tirane, jam beqare, vajze serioze dhe e rregullt, per nje menyre me te lehte njohje i drejtohem gazetës.

Nächster

KERKOJ PUN NE FIER

Kerkoj femer shqiptare ne gjermani

Shteti ka detyrimin e sigurisë për të gjithë qytetarët e tij. Jam një zonjë nga Tirana, jetoj vetëm dua një zotëri për qëllime serioze që jeton në Itali, ose shqiptar, ose italian se unë kam bashkim familjar me fëmijenë në Itali. Dua te kem lidhje sekrete me një zoteri nga mosha 35 vjeçe e lart. Të interesuarit te lene numrin ne gazetë. Deshiroj nje lidhje ku te dy te jemi te lumtur dhe te plotesojme njeri tjetrin Nga ana ime jam e gatshme per cdo gje qe partneri te ndihet i lumtur. Kam një biznes privat, numri im I telefonit është vadofon club 0698127189.

Nächster

Maqedoni, të martohesh me femra shqiptare për 500 euro

Kerkoj femer shqiptare ne gjermani

Dua të jetë emigrant ne Itali. Këshillohet të përpilohen së paku tri kopje të njëjta të nënshkruara nga punëdhënësi i ardhshëm dhe ju personalisht të ofertës së punës me karakter detyrues, përkatësisht të kontratës së punës ose kualifikimit profesional. Jam një zotri 53 vjeçar nga Kosova. . Jam një zonje 45 vjece, e deshperuar dhe e lodhur nga jeta.

Nächster

Vajzat Kerkojne Djemte :: Elbasani

Kerkoj femer shqiptare ne gjermani

Jam Ola 23 vjeçe nga Tirana, simpatike, e kendshme. Kerkoj nje zotëri për lidhje serioze, jo tallje e mashtrime. Lidhje, qe transformohet në bashkëjetese. Prsh jam 28 vjec i gjat simpatik trup i rregullt kerkoj femra per mardhenie edhe eksperienca te reja. Pershendetje mami edhe goca un quhem visi jam kthy ne tirane sepse jetoj ne zvicer kam shum deshire te kaloj caste te paharrushme me dike kretu aktualisht nodhem ne tiran ne bllok me kontaktoni ne imail ose face sepse nr e kam zvicerjan edhe pagesa do behet paraprake qe ne fillim qe tregon qe jam se. Një ndër ta është kryetari i Komunës Makedonski Brod Milosim Vojneski, i cili thotë se ka kontakte të vazhdueshme me shkues nga Korça. Përshëndetje, jam një zonjë 60 vjeçe sa kam ardhur nga Italia, dua të komunikoj me zotërinë 60 vjeç që ka pension të mirë.

Nächster

Grua kerkon burre

Kerkoj femer shqiptare ne gjermani

Me teper njoftimi konsiston ne bisede dhe takim pse jo, duke qene se jemi merzitur tej mase keto kohe. Mikaela i dha ofertën: 100 euro nga 2-4 orë dhe e pret në Selanik, në datën 13 maj… Per reklama, spote publicitare dhe bannera kontaktoni me redaksine Tone me ane te postes elektronike: Adresa: Rr. Jam e sinqertë dhe e rregullt. Ka edhe prej atyre faqeve që funksionojnë si grup i mbyllur për seks online dhe escort, ku për porositë e femrave duhet që të pranohesh më parë si anëtar. Numri im i telefonit është: +4915785210499 Përshëndetje, lë numrin tim për vajzën nga Elbasani. Të interesuarat të më kontaktojnë në numrin tim të telefonit: 004915788174199 Njoftime nga Greqia Përshëndetje! Kerkoj pun ne fier dhe oferta profesionale online. Unë jam njeri serioz dhe jam me ekonomi shumë të mirë.

Nächster

Vajzat Kerkojne Djemte :: Elbasani

Kerkoj femer shqiptare ne gjermani

Masat mbrojtëse janë megjithatë sekret, prandaj edhe nuk publikohen informacione të tjera. Të mërkurën dhe të enjten e kaluar, disa xhami në qytete Unna, Hagen, Essen dhe Bielefeld morën letra kërcënuese. Jam babai i katër fëmijëve, dy të moshës madhore një i martuar dy të mitur më i vogli 13 vjeç jetoj në Gjermani me status të rregulluar. Dua të njihem me një zonjë që di të flasi italisht, gjermanisht ose anglisht, me profesion mjeke ose infermiere. Jam Ardiani 58 vjec nga Tr i divorcuar,serioz,familjar dhe i pergjegjshem ne familje,pune e kudo ne jete,me arsim te larte me kulture, ne gjendje te mire ekonomike,punoj ne nje ist shteteror e me nje biznes te mirfillte privat,pa vese ,tip sportiv e praktik,me shendet te mire e me paraqitje normale.

Nächster