Njoftime me femra te kosoves. Grua kerkon burre

Femra

Njoftime me femra te kosoves

Jam e interesuar për një zotëri të jetë i kompletuar dhe i paraqitshëm pa vese të këqia, për lidhje serioze. Unë kam shtëpite e mia ne token time, sepse token e kam me ligj. Ai propozoj seks edhe me çifte. Lini numrin tuaj të telefonit në gazetë ose në redaksi për të komunikuar. Jam Stela me banim ne Tirane dhe origjine nga Jugu, shume e rregullt dhe e kompletuar ne çdo drejtim.

Nächster

Njoftime

Njoftime me femra te kosoves

Ofron: - dhomen e ndenjes + kuzhine - nje dhome gjumi - banjo. Te jetë i sinqertë e korrekt, siç jam vetë, jo mashtrues e mburravec, me kulturë qytetare e te dije te respektojë nje femer. Një tjetër mashkull është duke kërkuar një biseksual aktiv mbi 45 vjeç. Jam Ola 23 vjece nga Tirana simpatike kerkoj një lidhje sekrete me një zoteri serioz mbi 35 vjeç. Ky portal informativ vjen si alternativë e re që ka për qëllim të krijojë hapësira sa më të lira për gazetarinë profesioniste.

Nächster

Njoftime nga femrat…

Njoftime me femra te kosoves

Jam Lola nga Tirana, e kompletuar ne cdo drejtim me ekonomi te mirë jam shumë e mbajtur. Jam nje zonje nga Jugu, 50 vjeçe, e divorcuar, pa detyrime ndaj askujt. Djaloshi thotë se do të njihet me çifte që duan eksperiencë të re për të kaluar bukur. Cdo dite na vizitojne rreth 1000 persona nga te gjitha moshat. Jam një zonje nga Jugu dua të njoh një zotëri per lidhje serioze jo tallje. Kam mundësi ta marr edhe vetë një apartament por nuk ka kush kujdeset.

Nächster

WWW PLUMAT E KOSOVES

Njoftime me femra te kosoves

Jam Elena nga Kuçova, 46 vjeçe, me arsim te larte, simpatike. Kështu një kërkesë vjen nga një mashkull 40-vjeçar. Jam e sinqert ndaj të intersuarit të dërgojnë sms vetem per martesë. Vetëm nëse jeni çift serioz dhe me orientim normal seksual jo homoseksual, jo biseksual. Jam një zonjë 52 vjece me origjinë nga Jugu shumë e zhgënjyer nga jeta e divorcuar banoj ne Tiranë me shtëpi me qera. Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga Kosova Sot Online.

Nächster

Njoftime nga femrat…

Njoftime me femra te kosoves

Jam një zonje interesohem per Eren qe kerkon zoteri 50 vjec eshte i pamaruar kosovar me pune mesues pra jeton ne Kosove. E gjithe shtepia eshte e rrethuar. Te jete i kulturuar, i kompletuar. Të interesuarit te lene numrin ne gazetë. Jam në kerkim te nje personi inteligjent, tërheqës, me ekonomi te mire, nga Tirana 42-48 vjec. Deshiroj te lidhem vetem per arsye serioze me nje mashkull intelektual serioz dhe korrekt mosha 38-45 vjeç.

Nächster

www.maxroam.com

Njoftime me femra te kosoves

Do desha qe me ane te gazetes tuaj te njihesha me një njeri te mire te sinqertë te rregullt të dije te vleresoj nje femer. Kerkoj qe personi te jete katolik, shume korrekt, qe jeton e punon ne Tirane, nga mosha 37-43 vjec. Ai eshte i organizuar si me pohte: recepsion area, dhome mbledhje,. Nga komunitetet pakicë, prin Lista Serbe e cila ka fituar 9 ulëse, kurse Partia e Pavarur Libera ka marrë një ulëse. Jam një zonjë nga Vlora 48 vjeçe banoj ne Tirane, jam e divorcuar me paraqitje dhe trup te mire.

Nächster